állás: Portás

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Megnevezés
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
29 munka 1 oldala
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola...
Budapest
  • Intézményünk portást keres, 24 órás műszakban.
  • Vidékről bejáró dolgozó, utazási költségtérítést kap.
  • Minimális, felhasználó színtű számítógépes ismeret.
B-ANGEL Kft.
Pilisvörösvár
  • Pilisvörösvári intézménybe nappalos portás 12 órás munkarendbe havi 180 órára kollégát keresünk.
  • Hosszú távú munkalehetőség, novemberi kezdéssel.
IDEMIA Hungary KFT.
Törökbálint
  • A globálisan jelen lévő IDEMIA cégcsoport magyarországi leányvállalata.
  • Fő tevékenysége a legújabb technológiájú biztonsági és azonosítási eljárások alkalmazása…
U és U Édesipari Termékgyártó Kft.
Rétság
  • Munkavégzés munkaidőkeretben, illetve változó, 24 - 16 órás munkarendben történik.
  • Munkakezdés hétfőn 5.00, keddtől-vasárnapig 5.30.
Belváros-Lipótváros Városüzemeltető Kft.
Budapest
  • Kerületi Általános Iskolában keresünk állandó reggeli portást 4 órában.
Matyó Krisztina
Budapest VIII. kerület
  • Bejelentett 8 órás közalkalmazotti állás.
  • Jelentkezni önéletrajzal az allas@vasutca.hu e-mail címen.
PANNON TOOLS Kft.
Győr
  • Pannon Tools Kft 9027 Győr Tó u.
  • Személyforgalom ellenőrzése, be-és kiléptetés, belépő/kilépő nyilvántartás vezetése;
  • Riasztó és tűzjelző rendszer kezelése;
TECHNOKOV KFT.
Budapest
  • Portás, recepciós tapasztalat alapfokú számítástechnikai ismeret.
  • Hétköznap minden második éjszaka (14 óra) és egy teljes hétvégi nap 24 óra (havi 240 óra).
Győri Szakképzési Centrum
Győr
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája.
SE BIZTONSÁGTECHNIKAI IGAZGATÓSÁG
Budapest
  • Portás 10 fő (műszaki szolgáltató).
  • A munkakörhöz kapcsolódó esetleges vezetői megbízás megnevezése:
  • Az a szervezeti egység, ahol a munkakört be kell tölteni:
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?