Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Human Centrum

103 munka 1 oldala
Human Centrum Kft.
Budapest XII. kerület
  • All over the world, the company colleagues are working together to positively impact health for everyone, everywhere.
Miskolc +1 terület
  • Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon.
  • Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek.
Tatabánya
  • Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon.
  • Termékek polcra töltése Árumozgatás Elvárások:
Human Centrum
Budapest IX. kerület
  • Az immár több, mint száztíz fővel dolgozó, európai színvonalú, fővárosi telephelyen működő Béflex Zrt.
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával.
Veresegyház
  • A GE Power által legyártott világ színvonalú gépipari termékek és azok alkatrészeinek vizsgálatára várjuk új munkatársak jelentkezését.
Biatorbágy
  • Magyarország egyik vezető logisztikai cége kínál 2 műszakos munkarendbe targoncavezető/raktáros munkát Biatorbágyon.
  • Computer literate (MsOffice, Excel, etc).
Veresegyház
  • A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt…
  • Napjaink vezető gyógyszeripari vállalata, élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint…
Budapest IV. kerület
  • Büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.