állás: Hegesztő Lakatos

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
124 munka 1 oldala
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség (hegesztő, gépi forgácsoló, lakatos, épület-és szerkezetlakatos).
  • Csatlakozz csapatunkhoz és fedezd fel a benned rejlő…
METRANS Danubia
Budapest
  • CO2 (ZM1) hegesztési, illetve egyengetési munkák elvégzése.
  • Konténerek javításának elvégzése a technikusok segítségével.
Leier Monolit Ipari és Kereskedelmi Kft.
Ács
  • A Leier Monolit Kft. ácsi sablongyártó üzeme munkatársat keres az alábbi pozícióba: lakatos/hegesztő.
  • Hasonló fémipari munkakörben szerzett tapasztalat.
ENERGOTEST Kft.
Dunaharaszti
  • Az ENERGOTEST Kft. a magyarországi jármű-, és garázsipar élvonalában járó, közel 30 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar mérnöki tulajdonú vállalkozás.
BMB Boros Maschinenbau Kft.
Hajdúhadház
  • Mezőgazdasági gépek acél vázainak, alkatrészeinek összeállítása és hegesztése önállóan műszaki rajzok alapján.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
MEDIAGNOST Kft.
Budapest
  • Orvostechnikai/mechatronikai gyártó 100 %-ban magyar tulajdonú cég, mely 25 éves múltra tekint vissza.
  • A tulajdonosok magánszemélyek, mindegyikük alkalmazott.
Martin Steel Capital Kft.
Kunszentmárton
  • Lakatos / hegesztő csoportvezető munkakörbe keresünk 1 fő gépészeti szakközépiskolai, ill. szerkezetlakatos szakmunkás végzettségű munkavállalót.
Weinberg '93 Építő Kft.
Sárospatak
  • Magyarország egyik meghatározó vállalata, amely minőségi acélszerkezetek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.
Humán Centrum Kft
Veresegyház
  • A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt…
Somló Holding
Devecser
  • Elege van a bizonytalan munkahelyekből, szeretne egy folyamatosan növekvő, stabil 100%-ig magyar tulajdonú cégnél dolgozni?