Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Cukrász

Rendezés alapja: relevancia - dátum
39 munka 1 oldala

PÉK / CUKRÁSZ

Work4you Hungary Recruitment
Budapest V. kerület
  • 1952-ben alapított belvárosi cukrászda megbízásából keresünk munkatársat.
  • Tészta poszton pogácsa és egyéb pékárú gyártása.
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat.

Cukrász

PRÍMA PÉK FINOMPÉKÁRU KFT.
Budakalász
  • A Príma Pék Kft. cukrász vagy leveles sütőipari termelésben tapasztalatott szerzett betanított munkásokat keres nappali munkakörbe (megbízható, munkájára…

Vezető cukrász / technológus

Daubner Cukrászda Kft.
Budapest
  • Szakirányú cukrász végzettség legalább 5 éves szakmában szerzett gyakorlat önálló munkavégzés, terhelhetőség élelmiszerkémiai tudás, anyagismeret új termékek…

Pék-cukrász, Szakács

Prodiák
Balatongyörök
  • Pék-cukrász munkakör esetében: gyakorlat vagy végzettség.
  • Szakács munkakör esetében: gyakorlat vagy végzettség.
  • Bérezés: nettó 1000 ft / óra.

Cukrász állás Hosszúpályiban

Pályifűszer-csemege Kft.
Hosszúpályi
  • Hosszúpályiban üzemelő Péküzembe, akár azonnali kezdéssel cukrász munkatársat keresünk.
  • Munkájáa, környezetére igényes munkatársat keresünk.

Cukrász

West Relax Kft.
Budapest
  • A FitCandy és Pitypang cukrászdákat működtető családi cégcsoport új üzlet nyitása előtt áll, ezért csapatunk bővítésére cukrász munkatársat keresünk.

Sajtfőző

Savencia Fromage & Dairy Hungary Zrt
Répcelak
  • Pályakezdők, egyéb élelmiszeripari (pl. pék, cukrász) végzettségűek.
  • Pozícióba munkatársat keres 8 órás, többműszakos munkaredbe.

Sajtgyártó (Zalaegerszeg)

Zalaegerszeg
  • Irányítja a sajtgyártási folyamatot a technológiai utasítások alapján.

Csomagoló És Árufeltöltő A Pékségen/Cukrászaton

  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.

Cukrász

MICZO Kft.
Budapest
  • Budapest, 8. kerületi cukrászdánkba - amely termelőegység és gyakorlati képzőhely is egyben - keresünk cukrász-eladót.
  • Angol nyelv társalgás szintű ismerete.