Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Autómosó

Rendezés alapja: relevancia - dátum
16 munka 1 oldala

Autómosó munkatárs

BMW PARTNEREK
Budapest
  • A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja.
  • Ügyfeleink számára a vezetés élményét.

Kézi autómosó

Fábián Autószalonok és Szervizek
Budaörs
  • Új és használt gépjárművek mosása, külső és belső tisztítása.
  • Elvégzett munkák ellenőrzése, takarítási hibák javítása.

Autómosó munkatársat keresünk Debrecen közeli autókereskedés...

Ökofitt Plus Kft.
Debrecen
  • Munkavégzés helye: Debrecen és környéke.
  • Fizetés: Nettó 100000 - 160000 / hónap.
  • Autómosó munkatársat keresünk Debrecen közeli autókereskedésünkbe.

Debreceni márkakereskedés autómosó munkakörbe kollégát keres

Autóméry Kft.
Debrecen
  • Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres autómosó munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Autómosó

Rack Autó Kft.
Budaörs
  • Gépjárművek külső mosása, belső tisztítása.
  • Használt eszközök és berendezések állapotmegóvása.
  • Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes…

Autómosó

ÁLLÁSSTART MAGYARORSZÁG KFT.
Szigetszentmiklós
  • Gépjármű kereskedelemmel foglalkozó cég keres szigetszentmiklósi telephelyére autómosót.
  • Az értékesítésre váró autók folyamatos állagmegóvásának biztosítása,…

Autómosó munkakörbe keresünk kollégát Debrecenben

Debrecen

Autómosó

Puresol Partner Kft.
Diósd
  • Cégünk autók belső higiéniai tisztítási szolgáltatásait bővíti autókozmetikai szolgáltatásokkal, újonnan nyitott diósdi fióktelepén.

Autómosó és kozmetikai állás

Central Car Wash
Pécs
  • Teljesen függetlenül működő autómosó és kozmetika vagyunk immár 3 éve a piacon.
  • Az évek alatt rengeteg tapasztalattal rendelkezünk autóápolás terén.

Autómosó

Euro-Pont Kft.
Dunaharaszti
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat - Lelkiismeretes, önálló munkavégzés - Igényesség a munkára és a környezetre - B kategóriás jogosítvány.
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!