állás: Összeszerelő Operátor

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Cég
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
69 munka 1 oldala
WHC Holding Kft.
Dunakeszi
  • Csomagoló/Összeszerelő Operátorokat keresünk Dunakeszire, akár azonnali kezdéssel!
  • Görgessen lejjebb a részletekért és jelentkezzen!
  • Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján.
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése.
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen.
Aptiv Services Hungary Kft.
Szombathely
  • Légy “APTIV” részese a most induló elektromos autó töltő gyártásunknak!
  • Szombathelyi, Puskás Tivadar úti telephelyünkre várjuk új munkatársak jelentkezését az…
Ten Pao Electronics Hungary Kft
Miskolc
  • A hong kong-i Ten Pao Csoport több mint 30 éves tapasztalatával az egyik legjelentősebb kapcsoló üzemű tápegység- valamint intelligens töltő- és vezérlő…
Work4you Hungary Recruitment
Esztergom
  • Esztergom és környékbeli ipari parkokba keresünk munkatársakat.
  • Eseti jelleggel minden darabos minőség-ellenőrzés.
  • Hibavizsgálat és hiba ok keresés.
Whc
Győr +3 terület
  • Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat: -összeszerelő operátor (2 és 3 műszak)…
Work4you Hungary Recruitment Agency
Budapest
  • Modern autóipari vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nagykanizsa
  • Előny: Hasonló munkakörben (operátor/összeszerelő) szerzett tapasztalat.
  • Cégünk a következő munkakörbe keres munkatársat:
  • A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére HOSSZÚTÁVRA munkatársakat keres, VESZPRÉMI gyárába, az alábbi pozícióba:
Székesfehérvár
  • 3 műszak vagy a folyamatos munkarend vállalása.
  • Kezdő bruttó bér 210.000-235.000 ft.
  • Jelenléti, mennyiségi és minőségi bónuszok.