Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

teacher állás

Rendezés alapja: -
39 állás

Job Post Details

English kindergarten teacher - job post

Cambridge English Sports Kindergarten
Budapest
530 000-550 000 Ft havonta

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Fizetés

  • 530 000-550 000 Ft havonta

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

The Cambridge International Sports Kindergarten is currently recruiting for a full-time kindergarten teacher to support the teaching and learning of students aged 3-7

The job offers the opportunity to:

- work in an international environment

- work as part of a team of international teachers

Candidates should be fluent in English and have relevant and recent experience of working with young children.

The condition of the application:

- teacher's qualification

- valid Hungarian residence and work permit

Premium monthly salary for professional work, cafeteria allowance, excellent teaching team, wonderful children.

If you are interested in this opportunity to please send your CV and application letter to kindergarten : info@sportovi.hu

To find out more about the kindergarten please check our website www.sportovi.hu

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 530 000,00Ft - 550 000,00Ft havonta