Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

otthonról végezhető - Budapest

Rendezés alapja: -
11 állás

Job Post Details

Otthonról végezhető értékesítő munkalehetőség - job post

Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet
Budapest
1 535-5 000 Ft óránként

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Fizetés

  • 1 535-5 000 Ft óránként

Állás típusa

  • Folyamatos
  • Részmunkaidő

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Otthonról végezhető értékesítő munkalehetőség

Több, mint 10 éves hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkező transzferár szakértő cég keres GYES vagy GYED ellátásban részesülő kisgyermekes értékesítőt.

  • 100 %-ban otthon végezhető munkalehetőség (betanítás után)
  • 6 órás munkavégzés (a hívásokat 9-15 óra között kell indítani meglévő adatbázis alapján)
  • Céges telefon biztosított

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Releváns munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 9-15 óráig.

Feladatok:

  • Meglévő adatbázis felhasználásával történő hívások indítása.
  • A cég szolgáltatásának értékesítése.

Bérezés:

  • Megegyezés szerinti fix alapbér + értékesítési jutalék rendszer.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését vagy az ismeretségi körében van olyan személy, akit érdekelhet eme remek lehetőség, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a jacso.laszlo@eszakiszomszedok.hu email címen.

További elérhetőség:

  • 0620 286 87 64 vagy 0620 457 87 07

Állás típusa: Részmunkaidő, Folyamatos

Fizetés: 1 535,00Ft - 5 000,00Ft óránként

Elvárt óraszám: heti 30

Jelentkezési kérdés(ek)::

  • Részesül ön gyes vagy gyed ellátásban?

Tapasztalat:

  • Értékesítésben: 3 év (Preferált)