Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

műszaki Ügyintéző - Budapest

Rendezés alapja: -
30 állás

Job Post Details

Műszaki ügyintéző - job post

Duna Autó Zrt.
Budapest
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Használtautó üzletágunkhoz a gépjárművek mozgatására

Műszaki ügyintéző

kollégát keresünk

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Használt gépjárműpark kezelése, rendezése: a részleg rendezettségének biztosítása, az autók akkumulátorainak töltése;
  • Lejáró időpontok figyelemmel kísérése – pl. esedékes szerviz, műszaki vizsga stb.;
  • Gépjárművek mozgatása a telephelyen belül és eseti jelleggel a telephelyen kívül;
  • A raktárkészleten lévő autók rendszeres karbantartása, tisztántartása;
  • Kapcsolattartás társterületekkel: értékesítők, munkafelvevők, autókozmetikusok, műszaki vizsgabiztosok;
  • Gépjárművek kulcsainak átlátható rendszerben tartása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rutinos autóvezető vagy és rendkívül ügyesen tudsz parkolni akár szűk helyeken is;
  • Akkor érzed jól magad, ha nem kell egyhelyben ülnöd, hanem mozgalmas a munkakör – a napi 10.000 lépés alap nálunk;
  • Nem okoz gondot, hogy az időd legnagyobb részét kinti környezetben fogod eltölteni – barátságban vagy az esővel és a napsütéssel is;
  • Jó szervezőkészséged van, ezért logikusan össze tudod hangolni a napi feladatokat;
  • Precíz, megbízható ember vagy, akire lehet számítani.

Előnyként értékeljük:

  • Amennyiben olyan területen szereztél tapasztalatot, ahol sokat kellett autót vezetned, szűk helyeken parkolnod.

Miért csatlakozz Hozzánk?

  • Biztos, kiszámítható munkaidőd lesz kizárólag munkanapokon egy stabil vállalatnál;
  • Rengeteg klassz autót vezethetsz minden nap – az autók túlnyomó része fiatal használtautó;
  • Nagyon jó fej kollégáid lesznek;
  • Változatos és pörgős mindennapokra számíthatsz;
  • Saját, hűtött-fűtött konténerirodád lesz;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe;
  • Telephelyünkön lévő éttermünkbe étkezési hozzájárulást biztosítunk.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Munkaidő: munkanapokon 08:00 – 16:30