Ugrás a fő tartalomra
Lear Corporation

lear corporation állás

Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Rendezés alapja: -
5 állás

Felvételt hirdető népszerű cégek

Job Post Details

0567 - IT operátor - job post

3,262 értékelés
Győr
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

Hely

Győr

Teljes munkaköri leírás

Az 1997. óta működő győri telephely prémium kategóriájú autóülések kézi összeszerelésével foglalkozik, ide keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

IT OPERÁTOR

Általános feladatok:

  • 3 műszakos JIT – termelési és irodai informatikai rendszerek működésének támogatása
  • Informatikai rendszer karbantartása / hibák azonnali elhárítása, együttműködve központi támogató szervezetekkel
  • IT-knowledgebase, best-practice dokumentációk bővítése
  • Felhasználók oktatása
  • Helpdesk rendszer kezelése
  • Napi operatív feladatok elvégzése előre meghatározott KPI-k és SLA-k alapján

Elvárások:
  • IT területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Magasfokú önállóság és problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Komplex informatikai rendszerek irányításához szükséges analitikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • SQL ismeretek
  • JIT/MES termelésben szerzett tapasztalat
  • EDI szabványok ismerete
  • Cisco Certification
  • Egyéb idegen nyelv ismerete