Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

lakatos - Békéscsaba

Rendezés alapja: -
4 állás

Job Post Details

Lakatos (Hollandia) - job post

Silverhand
4.0 out of 5
Magyarország

Hely

Teljes munkaköri leírás

Amit nyújtunk:

  • Fizetés: 580-650 EUR Nettó / hét (40 ledolgozott óra)
  • A foglalkoztató vállalat által biztosított és fizetett szállás, beleértve a megélhetési költségeket is
  • Közvetlen munkaszerződés a holland munkáltatóval
  • 40 ledolgozott óra után előlegfizetés lehetősége
  • Legalább 25 %-os jutalom a túlórákért
  • Állandó útmutatás és tanácsadás csapatunk részéről
  • A vállalat által fizetett egészségbiztosítási és társadalombiztosítási járulékok
  • Szakmai fejlődés és előrelépés

Az Ön feladata:

  • Nagy építőiparban való munkavégzés
  • Tartószerkezetek, vezetékek, kábeltálcák szerelése

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (B1)
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • B kategóriájú vezetői engedély
  • Saját autó munkába járáshoz

Munkát akarsz?

Lépjen kapcsolatba velem a +36 20 348 0323 telefonszámon, vagy jelentkezzen alább.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ajánlat, várjuk jelentkezését!