Ugrás a fő tartalomra
Kelly

kelly services állás

Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Rendezés alapja: -
33 állás

Job Post Details

Operátor ZKS - job post

Kelly Services
19,878 értékelés
Tát
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

Hely

Tát

Teljes munkaköri leírás

Állás Részletei
Közzétéve
26-Feb-2024
Bér
Hely
Tát
Kategória
Kölcsönzés
Szakterület
Gyártás, Termelés
Referencia
BBBH570431
Leírás

Amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető multinacionális nagyvállalat táti gyáregységébe, ami a BMW elektromos autóihoz készít kulcsfontosságú alkatrészt

Operátor

kollégákat keresünk!

Ha szeretnél elköteleződni, egy jó hírű támogató csapatban, és a munkáddal értéket teremteni, akkor jelentkezz most!

Feladatok

  • Napi termelési feladatok végrehajtása
  • Összeszerelő gépek biztonságos működtetése
  • Javítások, összeszerelő berendezések módosítása, üzembe helyezése
  • Minőség-ellenőrzés
  • Válogatás, elkülönítés, selejtek kiszűrése

Elvárások:

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, monotonitás tűrés, pontosság
  • Munkavédelmi előírások szigorú betartása
  • Többműszakos, 12 órás munkarend vállalása
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbéren felül, havi bónusz, 13. havi fizetés, cafeteria juttatás, műszakpótlék (40%), napi egyszeri melegétkezés 250 Ft/ebéd áron)
  • Iskolakezdési utalvány, karácsonyi utalvány, kedvezmények helyi üzletekben
  • Fizetési előleg lehetősége
  • Céges buszjáratok Esztergom 40 km-es körzetéből, Felvidékről is
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • A betanulási idő alatt mentori támogatás, átfogó betanítási program
  • Fejlődési és hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tát, Tyco Electronics Hungary Kft (TE Connectivity)

Jelentkezés: Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet, vagy keresse kollégánkat a +3620/284-4551-es telefonszámon

A Kelly Services jelen helyzetben, mint munkaerő-közvetítő van jelen. Amennyiben jelentkezel, adataid a Kelly Services adatvédelmi szabályainak megfelelően kerülnek feldolgozásra. Kérjük, vedd figyelembe, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz az Adatvédelmi szabályzatban foglaltakhoz.

Cégünk támogatja az esélyegyenlőséget, így jelentkezésed elbírálásakor csak és kizárólag a kvalifikációid számítanak, az elbírálás kimenetelét nem befolyásolja a nemed, vallásod, világnézeted, hovatartozásod, korod, szexuális beállítottságod, valamint nem tekintjük hátránynak, ha megváltozott munkaképességű vagy, mivel lehetőségeink szerint próbálunk ezen a területen is állásokat biztosítani.

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.