Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

könyvelő - Békés

Rendezés alapja: -
4 állás
Eltávolítottunk a megjelenítettekhez nagyon hasonló 1 álláshirdetést. Ha ezeket is látni szeretnéd, megismételheted a keresést a kihagyott álláshirdetések belefoglalásával.

Mások a következőket keresték még:

irodai munka

Job Post Details

Könyvelő - job post

Work Force Kft.
Gyomaendrőd

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Gyomaendrőd

Teljes munkaköri leírás

Több, mint 160 éves cég, mely kötéliparban és játszótéri eszközgyártásban érdekelt, könyvelő munkatársat keres.

Ha szimpatikusak az alábbi feladatok, rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel és könyvelésben szerzett tapasztalattal, küldd el önéletrajzod még ma!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Havi és éves zárások lebonyolítása
  • Új kontrolling rendszer felépítése és fejlesztése
  • Anyagkönyvelés és zárás koordinálása
  • Költségelemzések végrehajtása havi és éves szinten
  • Folyamatos együttműködés a vezetőséggel
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtő szolgáltatóval

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Könyvelésben szerzett min. 1-2 év tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Karácsonyi csomag
  • Iskoláztatási utalvány
  • Bejárás támogatás
  • Home office lehetőség

Előny

  • Felsőfokú végzettség

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

Munkavégzési hely: Gyomaendrőd

:Munkaidő: 40 óra/hét, 7:30-tól 16:00-ig

Állás típusa: Teljes munkaidő

Tanulmányok:

  • felsőfokú szakképzés (Preferált)

Tapasztalat:

  • könyvelés: 1 év (Preferált)