Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

felsőfokú végzettséggel - Budapest

Rendezés alapja: -
359 állás

Job Post Details

Adminisztratív asszisztens - job post

Egis Pharmaceuticals Ltd.
Budapest
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Időszakos

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Feladás dátuma: 2024. febr. 29.
Város: Budapest, Keresztúri út
Ország/régió: HU
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító: 5376

Adminisztratív asszisztens

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Mindig is vonzott az adminisztratív asszisztensi terület, esetleg már rendelkezel is pár év tapasztalattal benne? Szívesen megismernéd és támogatnád Hatóanyaggyártó üzemcsoportunkat? Precíz, pontos és körültekintő munkavégzés jellemez? Úgy érzed, hogy mindenkivel könnyen megtalálod a közös hangot?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz még ma Adminisztratív asszisztens pozíciónkra, ahol változatos feladatok várnak rád!

Amiben számítunk majd rád:
  • A szervezeti egység (Hatóanyaggyártó üzemcsoport) teljes körű adminisztratív támogatása.
  • Személyügyi adminisztráció (munkavállalókkal kapcsolatos iratok kezelése, napra készen tartása, például: munkaidő-nyilvántartás, szabadságok, táppénz).
  • Dokumentációk és levelezések kezelése, nyilvántartása, irattározása, archiválása.
  • Adatok és információs anyagok rögzítése, lekérdezése, szolgáltatása, karbantartása a rendszerekben.
  • Szövegszerkesztési, táblázatkezelési feladatok elvégzése, prezentációk készítése.
  • Belépési engedélyekkel kapcsolatos teendők ellátása.
  • Költségelszámolások feldolgozása, rögzítése, összesítése, majd továbbítása.
  • Leltározási folyamatban való részvétel, leltárnyilvántartás vezetése.
  • Irodai eszközök, anyagok beszerzése a munkatársak részére.
  • Tárgyaló kezelése, rendben tartása.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Magas szintű MS Office ismerettel rendelkezel.
  • Kiváló szervezőkészség jellemez.
  • Rugalmas és nyitott személyiségnek tartod magadat.
  • Jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel.
  • A munkádat precizitás, pontosság jellemzi.

Előnyként értékeljük, ha:
  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel.
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Ismered az SAP-t és dolgoztál is benne.
  • Több éves tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben.

Amiért érdemes az Egist választanod:
  • A 13. havi jutalom, éves cafeteria keret és egyéb széleskörű juttatások várnak rád.
  • Modern, kellemes, felszerelt munkakörnyezet vár.
  • Barátságos, nyitott csapat és egy támogató vezető várja, hogy csatlakozz hozzájuk.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz.
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését.
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra.

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.