Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

egy műszakos - Budapest

Rendezés alapja: -
236 állás

Mások a következőket keresték még:

betanított munka

Job Post Details

Egy műszakos leltáros álláslehetőség Budapesten! - job post

Service Flow Kft.
5 értékelés
Budapest

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Folyamatos
  • Teljes munkaidő

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Leltáros munkatársakat keresünk Budapest 8. kerületében található raktárunkba, Rugalmas reggeli kezdési idővel!

Milyen feladat vár Rád?

  • A központban történő leltárak elvégzése
  • Leltározás PDA-val, (kézi szkennerrel )
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel

Amit kérünk:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikum
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentés, napi 8 órás munkavégzés
  • Délelőttös műszak, választható kezdéssel
  • Hétfőtől péntekig történő, nappali munkavégzés
  • Alapbér + teljesítménybér + jelenléti bónusz
  • Hétvégi túlóra lehetőség heti kifizetéssel!
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos