Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

c - Budapest

Rendezés alapja: -
402 állás

Job Post Details

.NET C# SZOFTVERFEJLESZTŐ - job post

Budapest
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Egy programozó is lehet hírszerző! Várjuk a programozni vágyó, tehetséges szakemberek jelentkezését. Használd az informatikai, matematikai képességeidet a Haza szolgálatában Magyarország 30 éve hatékonyan működő polgári hírszerzésénél! Kerülj be az ország titkosszolgálati közösségébe, ahol a hírszerzés egyedülálló, izgalmas kihívásaival találkozhatsz. Jelentkezhetsz akár másodmagaddal is, így ismerősöddel együtt vághatsz neki a kihívásoknak. Csatlakozz az ország legtitkosabb csapatához!

.NET C# SZOFTVERFEJLESZTŐ
Feladatok

Magas felhasználói élményt nyújtó alkalmazások tervezése, implementálása .NET Framework/.NET Core keretrendszerben
Részvétel a fejlesztési folyamat minden fázisában
Együttműködés az üzemeltető és tesztelő csapattal

Elvárások

Magyar állampolgár vagy
Affinitást érzel a programozáshoz
Bármely objektumorientált programozási nyelv akár alapszintű ismerete
Előnyt jelentenek a befejezett, vagy megkezdett BSc/MSc tanulmányok (szakirányú: mérnök informatikus, gazdasági informatikus, programtervező informatikus stb.)
Lehetőség szerint legalább egy idegen nyelvből középfokú, C típusú államilag elismert nyelvvizsga

Előnyök

Mérnöki és műszaki szemlélet
Elemző készség
SQL-ben való jártasság
UX/UI design ismeretek
Adatbázis kezelési ismeretek
Software fejlesztésben szerzett tapasztalat
C#, Java ismeretek
.NET Programozásban való jártasság
Scrum módszer ismerete
Felelősségtudat
Kreativitás
Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

Versenyképes bérezést, már pályakezdőként
Cafeteriát, lakhatási támogatást, ruhapénzt, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
Sportolás és nyelvtanulás támogatását
Szakmai tanfolyamokon való részvételi lehetőséget

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezésedet fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk.