Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

biztonsági vezető - Budapest

Rendezés alapja: -
74 állás

Job Post Details

Karbantartási vezető - job post

Market Építő Zrt.
Budapest
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

A MIP Alapanyaggyártó Zrt.

csapata

Karbantartási vezetőt

keres.

Karbantartási vezetőt keresünk, aki velünk együtt épít egy új, csodálatos kőzetgyapot üzemet, amely egyedülálló lesz Európa ezen részén.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • A telepítési szakaszban:
    • műszaki berendezések beszerzése, üzembe helyezése
    • gyártási dokumentáció és rajzok egyeztetése a tervező és a kivitelezők között
    • a projekthez szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzése (projekt paraméterei, ár és rendelkezésre állás alapján)
    • egy erős karbantartási csapat felépítése
    • karbantartó helységek létrehozása
    • eljárások és szabályok meghatározása a működéshez
  • Az üzemeltetési szakaszban:
    • a csapat teljes körű vezetése, kiváló csapatmunka biztosítása, belső ügyfelekkel való együttműködés
    • alvállalkozók szervezése és feléjük történő kommunikáció
    • a karbantartási költségvetés folyamatos és aktív nyomon követése a költséghatékonyság biztosítása érdekében, tartalékkészlet naprakészen tartása
    • annak biztosítása, hogy a csapat biztonsági szemlélettel működjön és a berendezések biztonságának javításán dolgozzon
    • vezetéssel történő együttműködés a folyamatos fejlesztések tekintetében
    • karbantartási készségek fejlesztése a hibaelhárítás és a hibák kiváltó okainak elemzése terén
    • napi, heti és havi jelentések készítése a berendezések és gépek teljesítményéről

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (mérnöki vagy ipari technológiai végzettség előnyt jelent)
  • közép és/vagy felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • 5-7 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen gyártási környezetben
  • erős tapasztalat a teljes megelőző karbantartásban (TPM)
  • biztonsági orientáció, kiváló interperszonális és vezetői készségek, a megfelelő munkavállalói kapcsolatok terén szerzett tapasztalatokkal és ismeretekkel
  • erős pénzügyi és költségvetési ismeretek
  • üveg vagy kőzetgyapot karbantartásában és/vagy telepítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • komfortos vagy azzal, hogy év végétől a munkavégzés Halmajugra településen folytatódik

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség