Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

minősített hegesztő - Békéscsaba

Rendezés alapja: -
1 állás
  • A munkáltató által feladott hasonló álláshirdetések megtekintése

Job Post Details

Minősített hegesztő állás szállással ERDŐTELKEN - job post

Munkalehetőség Mindenkinek Kft.
1.0 out of 5
Gyula
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Gyula

Teljes munkaköri leírás

Partnercégünk több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100 % -ban magyar tulajdonú vállalat. Dinamikusan fejlődő cég, korszerű gépparkkal rendelkezik, ez teszi lehetővé, hogy a világpiacot vezető földmunkagép gyártó cégeknek (Caterpillar, Liebherr, Atlas,) beszállítói lehetnek már több mint 20 éve. Határozott céljuk, mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártása felé nyitni, illetve a fő stratégiai irányuk a vasúti szerkezetek gyártásában való stabil részvétel.
Feladat
  • Földmunkagép részegységeinek hegesztése
Amit kínálunk
  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett bér
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • 2 műszakos munkarend
  • Bejárás, szállás biztosítás
  • Három hónapot követően teljesítményösztönző juttatás
  • Egy évet követően hűségprémium juttatás
Elvárások
  • Szakirányú végzettség (hegesztő), 135-ös eljárásból minősítés
  • Gyakorlott tompavarrat, sarokvarrat
  • Szerkezeti acél hegesztésében jártasság
  • Vékony- vagy középvastag lemezek hegesztésében jártasság
  • VT,UT,MT anyagvizsgálattal vizsgált varratok hegesztésében jártasság
  • legalább 3 éves gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott