Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állások itt: Zalaegerszeg

Rendezés alapja: -
226 állás

Mások a következőket keresték még:

irodai munka

Job Post Details

Minőségügyi ellenőr - job post

Rheinmetall Hungary Zrt.
232 értékelés
Zalaegerszeg
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

Hely

Teljes munkaköri leírás

FELADATOK
  • Az összeszerelési előírásoknak való megfelelés ellenőrzése a gyártási területeken
  • Az észlelt eltérések hibaelemzése, együttműködés a hibajavító intézkedések meghatározásában
  • A bejövő anyagok ellenőrzése és regisztrálása az SAP-ban
  • Támogatás és együttműködés a katonai átvételi egységekkel

ELVÁRÁSOK
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Legalább 2 év minőségbiztosítási vagy méréstechnikai szakmai tapasztalat
  • Mechanikai / fizikai mérőeszközök haladó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés és jó ítélőképesség
  • Stressztűrő képesség csúcsterhelés esetén
  • Haladó szintű műszaki rajzolvasás és értelmezés
  • Előnyt jelenthet: angol vagy német nyelvtudás, tapasztalat autóipari vagy multinacionális cégnél

AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

ELÉRHETŐSÉGEK

Kapcsolattartó: Korinna Angyal

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.