Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állások itt: Kecskemét

Rendezés alapja: -
427 állás

Mások a következőket keresték még:

irodai munka

Job Post Details

Villamos karbantartó - job post

HBPO Manufacturing Hungary Kft.
Kecskemét

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Kecskemét

Teljes munkaköri leírás

Főbb feladatok:

  • Elektromos meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás
  • A telephely elektromos karbantartási tevékenységének ütemterv szerinti végzése
  • Rutin mechanikai karbantartási tevékenységek elvégzése a berendezéseken és gépeken, a tervszerű megelőző karbantartási tervnek megfelelően
  • Rendszeresen ellenőrzés a berendezések teljesítményét illetően és amennyiben szükséges, módosítja a karbantartási tervet a hatékony teljesítmény fenntartásnak elérésére
  • Munkája során minimalizálja a termelési állásidővel járó beavatkozásokat
  • Ellenőrzi és felügyeli a külsős vállalkozók munkáját, szükség esetén segíti őket
  • Hibakeresési feladatokat végez a meghibásodott berendezéseken, és segít a hiba elhárításában
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Naprakészen és pontosan tartja a feljegyzéseket a berendezésekről, gépekről
  • Elvégzi a gépkezelő személyzet oktatását a műszakos megelőző karbantartási feladatokra és a gépkezeléshez speciális ismeretekre vonatkozóan, amennyiben szükséges
  • Karbantartja a megfelelő feljegyzéseket a tartalék alkatrész készlet szintjéről és felhasználásáról
  • Változások esetén ellenőrzi és frissíti a dokumentációkat
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.)
  • A telephely elektromos berendezéseinek üzemkész állapotáról való gondoskodás

Elvárások

  • Középfokú végzettség (mechanikai műszerész, automatizálási technikus, gépészeti terület)
  • Villanyszerelő végzettség
  • Minimum 2 év gyakorlat karbantartási területen, iparági ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelentTargoncavezető, emelőgépkezelő OKJ-s bizonyítvány előny

Állás típusa: Teljes munkaidő