Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állások itt: Eger

Rendezés alapja: -
196 állás

Mások a következőket keresték még:

irodai munka

Job Post Details

Eger Agria Park Könyvesbolti értékesítő - job post

Libri
8 értékelés
Eger
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Eger

Teljes munkaköri leírás

Pozíciócsoport:
Bolthálózat
Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Eger Agria Park Könyvesbolt
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

Feladatok

» A vásárlók minőségi kiszolgálása, tájékoztatása.

» Folyamatosan aktualizálja, bővíti szakmai ismereteit, az aktuálisan megjelenő újdonságokat nyomonköveti

» A vásárlói kifogások, reklamációk udvarias kezelése, ezekről felettese informálása.

» Gondoskodik a rendezett munkakörnyezetről és felel a bolt esztétikus megjelenéséért

» A bolti számítógépes programok felhasználó szintű ismerete a vevőkiszolgálás érdekében

» Pénztárkezelés

» Munkaterületének folyamatos rendben tartása, a feltöltöttség biztosítása.

Előny

» Kereskedelmi végzettség

» Könyvesbolti és/vagy kereskedelmi gyakorlat

» Egy idegen nyelv ismerete

Elvárások

» Jó kommunikációs készség

» Kulturált megjelenés és viselkedés

» Irodalmi tájékozottság

Amit kínálunk

» Professzionális szakmai- és marketingtámogatás

» Jó légkörű, stabil, kulturált munkahely

» Korrekt, teljesítményarányos bérezés

» Dolgozói juttatási program

Munkaidő

Heti 40 órás munkahét, egyenlőtlen munkaidő beosztással