állás: Visonta

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
150 munka 5 oldala
  • Az üzem berendezéseinek folyamatos ellenőrzése, termelési minták alapján az üzem finomhangolása, beállítása.
  • Egyedi technológiák elsajátítása, megszerzett tudás…
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány
Gyöngyös
  • Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány.
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös (Heves megye).
  • Jelentkezési határidő: 2019. július 01.
RUAG Ammotec Magyarországi Zrt.
Sirok
  • RUAG Ammotec is part of the RUAG group that employs more than 9,000 people in aerospace as well as security and defense technology.
Vámosgyörk
  • A vonat nem vár, de mi Téged várunk csapatunkba!
  • Indítsd Te a vonatokat, előzd meg a forgalmi zavarokat és találd meg nálunk karrierutadat!
Humania
Hort
  • Pozícióba. Akár pályakezdő, akár tapasztalt szakember vagy, itt részese lehetsz egy nagyszerű csapatnak.
  • Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:
  • A visontai telephelyű Mátrai Erőmű ZRt. a magyar villamosenergia-rendszer egyik megbízható alapegysége.
  • Fő tevékenysége a villamosenergia-termelés.
Halmajugra
  • Ha szeretnéd magad kipróbálni az édesiparban, gyere hozzánk mi megadjuk a lehetőséget!
  • Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Tudod vállalni a 3 műszakot.
Viresol
Visonta
  • A vizsgálati minták fogadása, kezelése, raktározása.
  • A vizsgálati folyamatok és eredmények kiértékelése, riportálás.
  • Minimum 1 éves relevánsszakmai tapasztalat.
ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport
Gyöngyös
  • Amire az energiádat fordítanod kell:
  • Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása.
  • Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás…
Rovar Multi Kft.
Hort
  • 20 éve foglalkozunk ezzel a tevékenységgel.
  • Etető, itató rendszer gondozása, csomagolás, dobozok előkészítése csomagoláshoz, posta csomagok összekészítése.