állás: Vecsés

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Konyhai kisegítő (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
53 munka 1 oldala
HunGast
Budapest
  • Kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,.
  • Modern munkakörnyezetben és motiváló csapatban dolgozhatsz,.
  • MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
Julienne Kft.
Budaörs +2 terület
  • Budapesti központú cég konyhai kisegítőket keres az alábbi feladatokra:
FH Gasztro Kft.
Budapest
  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távon tervező közétkeztető cég pest belvárosában és Budakeszin lévő konyháira konyhai kisegítő, mosogató munkatársakat keres.
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat, közétkeztetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
Winad Gastro Kft.
Budapest
  • Csepeli étterem jó megközelíthetőséggel (jó tömegközlekedés) keres hosszú távra kollégákat konyhai kisegítő munkakörbe.
  • 1214 Budapest, Kossuth Lajos utca 117.
Konyhaüzemeltetési Kft.
Budapest
  • Budapesti főzőkonyháinkra keresünk teljes munkaidős (8 órás) konyhai kisegítő.
  • Megváltozott munkaképességű, de fizikai munkavégzést vállaló pályázók…
Szent II. János Pál Iskola Központ
Budapest
  • Az iskola tálalókonyhájában hétköznap 10-14, 10-16, 10-18 óra között, mosogatás, takarítás, mosás, vasalás.
Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Ottho...
Budapest
  • A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona konyhai kisegítőket keres.
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása (mosogatás, takarítás),.
KEVERÉK BISTRO Kft
Budapest
  • Keressük konyhai kisegítő kollégánkat csapatunk bővítése céljából reggeliző-brunch éttermünkbe a belváros szívében (5.
  • 1.200,- Ft/óra (napi 8 óra munka).
Budapest
  • A munka változatos és sokszínű.
  • A meghírdetett állás hosszútávra szól.
  • Fiatalos nyugdíjast is szívesen látunk.
  • Versenyképes fizetés, helyben étkezés, cafetéria.