Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
14 131 munka 1 oldala
Jaczkovics Ügyvédi Iroda
Budapest
  • A klasszikus polgári és gazdasági jogi szakértelem mellett kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az üzleti joggal összefüggő területeken, így különösen az…
BGF
Budapest
  • Titkári és személyi asszisztensi feladatok:
  • Kancellári levelezés lebonyolítása, postai küldemények átvétele, iktatása, archiválása;
Budapest
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás.
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
TransferWise
Budapest
  • We're looking for an English speaking Customer Support Associate to join our growing team in Budapest, Hungary.
  • Excellent verbal & written English skills.
  • Erste Bank pályázatot hirdet Pénzkezelési ügyintéző - Budapest, Mammut munkakör betöltésére.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi…
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budapest
  • Szerszámkészítő partnerünk részére keresünk részmunkaidős diák-munkatársat, az alábbi feladatok ellátására, heti 8 órában:
Siemens AG
Budapest
  • A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire:
  • Infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van.
  • Érdekel a dekor és design világa?Szeretnél egy munkahelyet, ahol egész nap szép tárgyakkal és igényes vásárlókkal vagy körülvéve?
Natural Herbal Kft.
Budapest
  • Hu csapata új munkatársat keres vitamin-webáruházaihoz.
  • Mi, a Netamin csapata azért dolgozunk minden erőnkből, hogy aki csak nyitott rá, annak segítsünk egy…
Amplifon
Budapest
  • A hallókészülék kereskedelem piacán meghatározó pozícióban lévő, nemzetközi háttérrel működő vállalat, az Amplifon Magyarország Kft.