állás: Vecsés

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
119 munka 1 oldala
Budapest X. kerület
  • Csoportvezetők által kijelölt feladatok elvégzése.
  • Egyszerűsített foglalkoztatott jogviszony, heti fizetéssel.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Autómata és félautómata gyártóberendezések kezelése.
  • Kész és félkész elektronikai termékek előállítása.
  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános).
Feladatok: Lefűzés Adatfeltöltés Kapcsolattartás kereskedésekkel, kollégákkal Elvárások: Angol középszintű nyelvtudás (B2) MS tudás Jogosítvány Előnyt jelent:…
Budapest XV. kerület +1 terület
  • A lencsék, egyéb áruk és anyagok csomagolása.
  • Áruk ás anyagok átvétele, szortírozása.
  • Szemüveglencsék típusának, mennyiségének egyeztetése a rendeléssel.
Budapest XXIII. kerület
  • Nettó órabér: 1200 Ft + műszakpótlékok.
Szigetszentmiklós
  • Bankautomaták, önkiszolgáló pénztárak, pos-terminálok összeszerelése.
  • Részfolyamatok, részfeladatok elvégzése a gyártás során.
  • Kamionok leszedése, rakodása vezetőállásos és vezetőüléses targoncával.
  • Egyéb raktári feladatok (takarítás, átkartonozás, fóliázás).
Budapest IX. kerület
  • Re-work current reports (Excel).
  • Slow moving stock report preparation during closing.
  • Ongoing studies and active Hungarian student status for at least 6 more…
  • Legyen meg a 3313-as targoncavezetői engedélyed,.
  • Szívesen vállald a 3 műszakos munkarendet.
  • Barátságos, készséges és problémamegoldó vagy, nálunk a helyed,…
  • Félkész és kész termékek előállítása.
  • Rábízott gépek, berendezések szakszerű ápolása, rend és tisztaság fenntartása.