Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Gépkezelő (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Várpalota

21 munka 1 oldala
POLIGRAN Kft.
Balatonfűzfő
Műszaki beállítottsággal gépkezelői munkára munkatársat keres, 1 műszakos munkarendbe, pályakezdő jelentkezését is várjuk.
Humania
Berhida
Pozícióba keressük leendő munkavállalóinkat, hosszútávra. Ha rendelkezel műszaki érzékkel és szeretnél új tapasztalatokat szerezni akkor jelentkezz!
Székesfehérvár
§ Alumínium termékek szállítása, gyártása és csomagolása utasítások alapján. § Ellenőrző mérések elvégzése és dokumentálása.
GIGA 2003 Kft.
CNC gépkezelő munkatársat keresünk a GIGA 2003 Kft.-hez. Biztos hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat. Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan…
Sárszentmihályi telephelyre keresünk GÉPKEZELŐ és KIEMELT GÉPKEZELŐ munkatársakat. Nyomdázó-, tekercselő-, színkeverő gépek beállítása.
Prohumán 2004 Kft.
Gépek által legyártott termékek minőségének ellenőrzése. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra…
Alföldi Tej Kft.
Élelmiszeripari termelő gépek, berendezések kezelése. Több műszakos,12 órás munkarend vállalása.
pannonjob
Automata és félautomata gépek, berendezések kezelése 2 műszakos munkarendben. Nehéz fizikai munka, üvegtáblák pakolása. Minimum 8 általános iskolai végzettség.
Feladatok: Gépek figyelése Gépek által legyártott termékek minőségének ellenőrzése Csomagolás Adminisztráció vezetése Elvárások: 8. általános iskolai…
JOST - Hungária Bt.
Veszprém
A munkautasításban szereplő feladatok elvégzése az adott gépen (CNC vezérelt egyedi gyártású fúrógép). Gépek beállítása az előírt paraméterek alapján.