állás: Tata

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Folyamatos (mégse) Trenkwalder Magyarországon (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
8 munka 1 oldala
  • Nagyigmándi munkavégzéssel keresünk világhírű mezőgazdasági partnerünk részére munkatársakat az alábbi pozícióba:
  • Amit kínálunk:- 1 műszakos munkarend.
  • Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni?
  • Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás?
  • Szívesen kipróbálnád magad egy vezető high-tech vállalatnál?
  • Fontos számodra a biztonságos közlekedés?
  • Jelentkezz te is Tatabánya egyik legnagyobb autóipari…
  • ORSZÁGOSAN BÁRMELY TELEPÜLÉSRŐL JELENTKEZHETSZ, MIVEL A SZÁLLÁS BIZTOSÍTOTT!!!
  • DOLGOZZ A VÁLLALAT SAJÁT ÁLLOMÁNYÁBA!!!
  • Cafeteria juttatás már a próbaidő alatt.
  • Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk az alábbi Tatabánya környéki nyitott pozícióval:
  • Legalább 3 év autóiparban szerzett minőségirányítási tapasztalat…
  • Tatabánya környéki partnerünk részére keresünk szervíztechnikusokat:
  • Technikusi végzettség (mechatronika, elektrotechnika területén).
  • Komárom-Esztergom megyében található gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • MS Office, vállalatirányítási rendszer használata.
  • Komárom-Esztergom megyei partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:
  • Kiemelt bér- és juttatási rendszer.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész