állás: Tata

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Adecco (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
14 munka 1 oldala
Környe
  • Feladatok, amikhez szükség van Rád:
  • Te vagy az igazi, ha:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettséged van.
  • 12 órás műszakot tudsz vállalni.
Tatabánya
  • Rendezett munkakörnyezet és remek csapat vár.
  • Te vagy az igazi, amennyiben:
  • Kiváló a kézügyességed, jó az állóképességed.
  • Tudod vállalni a 12 órás munkavégzést.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.
  • Céges buszjáratok biztosítottak környező településekről.
Nagyigmánd
  • Amerikai műszakbeosztás (12 órás munkaidő).
  • Szakmai fejlődésed garantált, sokat tanulhatsz, fejlődhetsz.
  • Családias, jó légkör vár és egy összetartó csapattal…
Környe
  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet vár.
  • Hosszútávú, változatos és kihívásokkal teli karrier lehetőségre számíthatsz.
  • Hosszú távú munkalehetőség, amely alatt tanulhatsz és fejlődhetsz.
  • Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
  • Minimum 2 éves autóipari tapasztalatod van.
Lábatlan
Lábatlan
Lábatlan
  • Folyamatos tréning- és fejlődési lehetőség.
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat.
  • Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
Tatabánya
  • Nemzetközi vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Műszaki vagy gépész végzettséggel rendelkezel.