állás: Törökszentmiklós

Rendezés alapja: relevancia - dátum
261 munka 1 oldala
Pharmainvest Zrt
Szolnok
  • Gyógyszertárban teljes körű takarítási munkák ( felmosás, mosogatás, portalanítás).
  • Ápolt, rendezett megjelenés, segítőkészség, jó problémamegoldó készség.
Bardi Auto
Szolnok
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
Zöld-Ker Kft.
Szolnok
  • Szeretnél egy nagy múltú, az FMCG piacon meghatározó szerepet betöltő magyar vállalkozásnál dolgozni?
  • Szeretnéd tudásodat minden nap fejleszteni?
  • Számlavezető munkatárs Szolnok, Szapáry u.
  • Hely: Szolnok, JN, HU, 5000.
  • SZÁMLAVEZETŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK A SZOLNOK, SZAPÁRY U. 31.
  • Mi lenne a Te feladatod:
AUNDE Kft.
Szolnok
  • Minőségügyi mérnökök napi szintű támogatása.
  • Minőségirányításban szerzett 1-2 év tapasztalattal.
  • Tel.: +3630/708-54-93.
MÁV-START Zrt.
Szolnok
  • Villamossági szerelői végzettséged van és szeretnéd magad új szakmai területen kipróbálni?
  • Jelentkezz szolnoki mozdony karbantartói Csapatunkba!
NEW YORKER HUNGARY Kft.
Szolnok
  • A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 44 országban több, mint 1000 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik.
BIG Sellers Kft.
Szolnok
  • A gdn ingatlanhálózat szolnoki irodája 3 fő ingatlanértékesítő kollégát vár csapatába azonnali munka kezdéssel!
Rossmann HU
Szolnok
  • A bolt mindennapi munkafolyamataiban való aktív részvétel.
  • Akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése.
  • Árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés, kasszázás…
STAVMAT
Szolnok
  • Versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben).