Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Törökbálint

Rendezés alapja: relevancia - dátum
11 502 munka 8 oldala

Gépkocsivezető, áruterítő

MOHAI-DUÓ Kft.
Budaörs
  • Több, mint 50 éves tapasztalattal rendelkező cég keresi áruterítő, anyagmozgató munkakörben normál , hétfőtől péntekig tartó, 8 órás munkaidőre kollégáját.

Ügyfélszolgálati munkatárs

ANTENNA HUNGÁRIA ZRT.
Budapest
  • Front office ügyfélszolgálati feladatok ellátása: szerződéskötés, szerződésbontás, adminisztratív feladatok, számlázás, csekkbefizetés, akciós nyilatkozat…

Gyártási adminisztrátor

SW Umwelttechnik Magyarország Kft.
Majosháza
  • Termelési – gyártási folyamatok adminisztrációs feladatainak ellátása.
  • Dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése.

Irodai adminisztrátor

Ballusfa Kft.
Piliscsaba
  • Vásárlók kiszolgálása Beszerzési rendelések kezelése, lebonyolítása Kapcsolattartás a beszállítokkal.
  • Számlák bevételezése Nyilvántartások, kimutatások vezetése…

Konténer rakodó

Pepco Hungary Kft.
Gyál
  • Versenyképes juttatási csomagot (alapbér + szedési prémium).
  • Stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél.
  • Céges buszjárat igénybevételét a munkábajáráshoz.

English Speaking Customer Service Representative

Budapest
  • We are a global information technology company that builds high-performance, security-centric solutions that can help change the world.

Sírásó/ravatalozó munkakörbe keresünk munkavállalókat

Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Budapest
  • Elhunytak ki- és behelyezésének lebonyolítása.
  • Elhunyt ravatalozásra történő átvétele és előkészítése.
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.

Takarítónő

HAM-BAU Kft.
Budaörs
  • Cégünk épületvillamossági kivitelezéssel foglalkozik, jellemzően budapesti és Pest megyei nagyobb építőipari beruházásokon.

Árufeltöltő munkatárs Budaörs

METRO AG
Budaörs
  • Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb…

Fuvarszervező-logisztikus

InnoCore Vision Kft.
Törökbálint
  • Az InnoCore Vision Kft. egy rendkívül megbízható, stabil és gyorsan növekvő disztribútor cég a nemzetközi szórakoztató elektronikai piacon.