állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: raktáros (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
178 munka 1 oldala
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata.
PUEDLO Kft.
Budaörs
Gyere hozzánk raktárosnak, nem bánjuk meg! Mi kevesen vagyunk, de nyugodt körülmények között, barátságos légkörben dolgozhatsz (és ha felveszünk, már nem…
Mobil Digital Kft.
Budapest
Hosszútávra keresünk megbízható, leinformálható feddhetetlen előéletű, munkatársat a IV. Kerületben lévő nagykereskedelmi raktárunkba raktáros munkakörbe.
JátékNet.hu Kft.
Budapest
Magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely az online játékkereskedelem meghatározó szereplője Magyarországon. A dinamikus növekedésnek köszönhetően Budapest XI.
PARTNER LOG KERESKEDELMI KFT.
Törökbálint
Vállalatunk, a Partner Log Kereskedelmi Kft., munkatársakat keres törökbálinti hűtött élelmiszer raktárába (Törökbálinti DEPO) raktári munkás munkakörbe.
ORINK HUNGARY Kft.
Budapest
Kerületi könnyű áru és irodaszer raktárunkba 8 órás fix műszakba. Árugyűjtés, összekészítése -csomagolás -szállításra előkészítés A munkaidő hétfőtől-péntekig 9…
Rehau Kft.
Biatorbágy
Raktáros Feladatok: anyagmozgatás, rakodás, komissiózás Elvárások: OKJ-s targoncavezetői engedély Amit kínálunk: kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz…
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Budapest
A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felvételt hirdet. Munkakör betöltésére, határozatlan idejű munkaviszonyba, teljes munkaidőre.
PANNON CSAPÁGY KFT.
Törökbálint
Amennyiben Ön úgy érzi, hogy megfelel az alábbi elvárásoknak és elhivatottságot érez a raktárosi feladatok elvégzése iránt, kérjük küldje el az önéletrajzát!
Grundfos
Biatorbágy
Beérkező áru átvétele, szétválogatása, bevételezése. Áru mozgatása raktári zónák között. Kimenő áru összekészítése és komissiózása.