állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Dunaharaszti (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
103 munka 8 oldala
KÖRTE Környezettechnika Zrt.
Dunaharaszti
  • Agilis munkájára igényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező szakmunkás.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Szeretnél részese lenni a sikersztorinak?
  • Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártással és forgalmazással foglalkozó cégéhez!
Randstad
  • Olyan termékek gyártásában vehetsz részt, amelyet a világon mindenhol ismernek és szeretnek.
  • Béren kívüli juttatások: bónusz, kiemelt műszakpótlék, cafeteria,…
Tredis
  • Asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján,.
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák…
pannonjob
  • A palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása.
  • A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények.
  • Automata palackozó és csomagoló berendezések működtetése.
  • Munkagépek, illetve a munkaterület tisztántartása.
  • Termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat.
Pannonjob Kft.
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Dunaharaszti telephelyen lévő szervizeléssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk jó fizikumú kollégát Mosó munkakörbe.
A-Z Home Kft
Egyszerű jelentkezés
  • Szeretnél a magad ura lenni?
  • Modern munkakörnyezetben kiemelkedő bért keresni?
  • Gyömrőn és Fóton már sikerre vittük irodáinkat.
  • A többi csak rajtad múlik!
  • A JYSK első áruházát 1979-ben nyitotta meg Dániában, mára 2.700 áruháza van világszerte.
  • Ahhoz, hogy biztosítsuk a további növekedést, a legjobb munkatársakra…
Alarm & Automatic System Kft
  • Nálunk a helyed, ha szeretsz irodában dolgozni, nem riasztanak el bonyolultabb feladatok, és bírod, ha időnként pörgős a munka.