állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Dunaharaszti (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
95 munka 7 oldala
Grafton Recruitment
Dunaharaszti
  • Kereskedelmi Asszisztenst keresünk német tulajdonban lévő, nagyértékű gépek forgalmazásával foglalkozó partnerünkhöz Dunaharasztiba.
  • Szeretnél részese lenni a sikersztorinak?
  • Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártással és forgalmazással foglalkozó cégéhez!
Banyai & Partners Consulting
  • A beérkező anyagok átvétele, nyilvántartása, rendszerezése és tárolása.
  • Az alkatrész-értékesítők, szervizdolgozók és a gyártásban dolgozók részére a raktári…
pannonjob
  • A palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása.
  • A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények.
  • Automata palackozó és csomagoló berendezések működtetése.
  • Munkagépek, illetve a munkaterület tisztántartása.
  • Termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat.
  • Anyagmozgatási szektorban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk dunaharaszti műhelyébe szeretné megtalálni új kollégáját SZERVIZTECHNIKUS pozícióba.
Randstad
  • Olyan termékek gyártásában vehetsz részt, amelyet a világon mindenhol ismernek és szeretnek.
  • Béren kívüli juttatások: bónusz, kiemelt műszakpótlék, cafeteria,…
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • A világ legnagyobb üdítőgyártó cége Logisztikai adminisztrátor munkatársat keres azonnali kezdéssel.
  • Sofőröknek kiadott mobil eszközök kezelése.
  • A világ legnagyobb üdítőgyártó cége Termelési asszisztens munkatársat keres Dunaharasztiba azonnali kezdéssel, részmunkaidőben.
A-Z Home Kft
Egyszerű jelentkezés
  • Szeretnél a magad ura lenni?
  • Modern munkakörnyezetben kiemelkedő bért keresni?
  • Gyömrőn és Fóton már sikerre vittük irodáinkat.
  • A többi csak rajtad múlik!