állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest XIII. kerület (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
184 munka 2 oldala
ATLASZ Csoport
Budapest XIII. kerület
  • Telefonos munkatárs | Otthonról is végezhető.
  • Szereted a családias, irodai környezetet?
  • Ezt a munkát bárhonnan végezheted!
  • Ha tetszett, rögtön kezdhetsz is!
  • BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017.
  • #szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés.
  • Fizetés bruttó 1121 Ft/óra.
  • #gyakornoki_tréningek #szakmai_gyakorlat #szakdolgozat.
  • Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban …
  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:
Munka-Társ Hungária Kft.
  • Napelemes fotoelektromos erőművek fejlesztésével és építésével foglalkozó német cég keresi magyarországi munkatársát.
  • Cca: 330 – 370 eft nettó havi jövedelem.
Unix Autó Kft.
  • Most itt a lehetőség, hogy Te is részese legyél a vállalat sikertörténetének!
  • Lépj a Következő szinre, velünk!
  • AUTÓSZERELŐ - havi bruttó 500.000 Ft.
Lukács Tibor József
  • Fajáték forgalmazó cég keres kollégát raktári kisegítő munkára.
  • Emellett feladata lesz az iroda, a raktár, illetve a közvetlen szomszédságban lévő két lakás…
  • Legyél Te is sikereink részese.
  • Pályázatokhoz kapcsolódó statisztikák, jelentések, kimutatások készítése.
  • A felsővezetők döntéseihez szükséges dokumentációk…
  • Értesz az autóalkatrészekhez és van tapasztalatod az értékesítésében?
  • Szeretnéd a munkád eredményét nem csak országosan, de nemzetközi szinten is látni?
  • Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép- kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata.