állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest XIII. kerület (mégse) Prohuman Kft. (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
7 munka 1 oldala
Az ügyfélszolgálati irodában megjelent ügyfelekkel személyes egyeztetés, ügyintézés. Társosztályokkal napi szintű egyeztetés és szoros kapcsolattartás.
Telefonos kapcsolattartás elmaradásban lévő ügyfelekkel. Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése.
Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése (egyszerűsített foglalkoztatott és kölcsönzött dolgozóké egyaránt).
Kollégák munkájának támogatása műszaki informatikai és technológiai ismeretek birtokában. Feladatkörbe tartozó rendszerekkel kapcsolatos, a piacon elérhető…
Ügyfeleinknek asszisztensi feladatok ellátása mint naptár, telefon, utazás, meetingek menedzselése. Jelentések, prezentációk, szervezeti diagramok összeállítása…
Feladatok: Joomla rendszerben adatok feltöltése Tartalomfejlesztés Elvárások: Joomla program ismerete Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói…
Adminisztratív feladatok ellátása nagyfokú precizitással. Pénzügyi szakemberek munkájának szakmai támogatása, asszisztenciája.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész