Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
780 munka 8 oldala
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
  • Aktív részvétel a Kutatás-Fejlesztési Intézet marketing folyamataiban, külső és belső kommunikációjának menedzselésében.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjában tapasztalatot szerezni többek között:
Budaörs
Bardi Auto
Budapest
  • Leendő kollégánk feladata vásárlóink visszajelzéseinek fogadása és megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailes csatornákon.
  • Erste Bank pályázatot hirdet Pénzkezelési ügyintéző - Budapest, Mammut munkakör betöltésére.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi…
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budapest
  • Call-center/ Operátor pozícióba várunk jelentkezőket.Feladatok:
  • Kimenő hívások kezdeményezése (főként üzleti ügyfelek)- Lead generálói feladatok ellátása,-…
Waberer's International Nyrt.
Budapest
  • Szerződések véleményezése és szerkesztése, társszervekkel és a partnerrel való egyeztetés jellemzően polgári, munkajogi és pénzügyi jogi területen;
NKM Áramhálózati Kft.
Budapest
  • A gázszolgáltatással összefüggő közvetlen ügyfélmegkeresések fogadása, külső/belső ügyfelek tájékoztatása, továbbítása.