Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Tököl

Rendezés alapja: relevancia - dátum
51 munka 3 oldala

Magasemelésű Targoncavezető

Pepco Hungary Kft.
Gyál
  • Stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Akár 20%-os dolgozói kedvezményt.
  • Főbb feladatok ebben a munkakörben:

Fröccsöntő gépbeállító

Menton Jobs Kft.
Gyál
2 000-2 200 Ft óránként
  • Te vagy az, aki bár sokat fröcsög mindenhol, de nem a levegőbe beszélsz?
  • Szakértelmed is van, és általában nem beszélsz hülyeségeket?

Éjszakai takarító

  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

  • A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót…

Operációs Műszakvezető

HOPI Hungária Logisztikai Kft.
Gyál
  • Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltató cége munkatársat keres a következő…

Rakodó – Gyál

.A.S.A. Magyarország Kft.
Gyál
  • Szereted a szabadban végzett munkát.
  • Nem jelent problémát számodra a fizikai munka.
  • Rendelkezel befejezett 8 általános iskolai végzettséggel.

3324-es és 3313-as targoncás pozícióba

  • Jelentkezési határidő 2020-08-28.
  • Gyálra keresünk több műszakos munkarendbe munkatársakat.
  • Gépi és néha kézi árumozgatás.
  • Szombati túlórára is van lehetőség.

Folyamatmérnök

  • Folyamatmérnök kollégát keresünk a gyáli gyáregységünk csapatába.
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra.

Fuvarszervező

Gyál

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez