Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
562 munka 8 oldala
  • Legyél Te is sikereink részese.
  • Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Önállóan és precízen végzed a munkád.
  • A társaság telephelyein a parkok, valamint a teljes…
Waberer's International Nyrt.
Budapest
  • Alapfokú orosz és angol nyelvismeret;
  • Fuvarozási, szállítmányozási területen szerzett tapasztalat.
  • Amit a Waberer's kínál.
Sberbank
Budapest
  • Felsőfokú Bérszámfejtő -TB ügyintézői végzettség;
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos Nexon rendszer ismeret (Nexon Bér, Nexon Time, Nexon4);
  • Erste Bank pályázatot hirdet Üzleti termékmenedzser munkakör betöltésére.
  • A termékportfólió fejlesztésével kapcsolatos új lehetőségek meghatározására a…
  • Erste Bank pályázatot hirdet Telebankár - teljes vagy részmunkaidő (Budapest) munkakör betöltésére.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető,…
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budapest
  • Előtoborzás, mert hetente kapunk beosztást.1-2 óra munkáért 3000 Ft kerül kifizetésre!
  • Előtoborzás, mert hetente kapunk beosztást.
Erő-Pár-27 Bt.
Budapest
  • Te fogod kiszolgálni a vevőket.
  • A klasszikus eladói tevékenységen felül megtanítunk lufikat fújni levegővel, héliummal és ezekből dekorációkat készíteni.
  • Lakossági illetve csoportos szerződéseink rögzítése,.
  • Beérkezett ajánlatok és ügyféladatok ellenőrzése és rögzítése,.
  • Te vagy az emberünk, ha.
MADS
Budapest
  • Diákmunka: 18 év feletti nappali vagy passzív tagozatos diákokat keresünk, recepciós munkakörbe.
  • Egyéb ehhez tartozó feladatok ellátása.
Central Médiacsoport
Budapest
  • A Central Médiacsoport Magyarország egyik vezető online és print kiadóvállalata, ahol olyan termékeken dolgozunk, amely valós értékeket teremt olvasói számára.