Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Szeged

Rendezés alapja: relevancia - dátum
14 munka 1 oldala

Termelési gépkezelő

  • Gépkezelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni.
  • Támogatni fogod a Termelési osztályt minden a részlegre vonatkozó kérdésben.

Laboráns

  • Laboránsként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni az ízesítőalapanyagok gyártása terén.
  • Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

Raktáros

  • Raktárosként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni.
  • Támogatni fogod a Raktárat minden a részlegre vonatkozó feladatban.

Operations Leadership Program

  • Operations Leadership Program - Your future opportunity?
  • Givaudan is the global leader in the creation of flavours and fragrances.

Gépkezelő

  • Jelentkezési határidő 2020-04-15.
  • Nagy múlttal rendelkező partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Termelési munkatárs (gépkezelő)

  • Elege van az állandó túlórázásból?
  • Ön is megérdemli, hogy 4 naponta beiktasson egy kis pihenést!
  • Jelentkezzen betanított gépkezelő pozícióra, Makóra, és…

Nyílászáró szerelő és csoportvezető

Hovefa Bt.
Makó
  • Cégünk családi vállalkozás Makó szívében.
  • Úgy termékben, mint szolgáltatásban, ezért olyan kollégát keresünk, aki fentiekkel tud azonosulni.

Raktáros három műszakos rendben

  • Makói partnerünk keres fix 3 hónapra munkavállalókat!
  • Makói munkavégzés, ingyenes buszjáratokkal az alábbi településekről: Szeged - Deszk - Klárafalva -…

Raktáros

Áruterítő gépkocsivezető

Homedepo s.r.o.
Makó
195 000-200 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezés
  • Nagykereskedelmi cég (szaniter és fürdőszoba bútor) áruterítéshez gyakorlattal és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőt keres.