Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Sopron

Rendezés alapja: relevancia - dátum
41 munka 1 oldala

Kiszállító

Bardi Auto
Sopron
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.

Eladó Pénztáros

Rossmann HU
Sopron
  • Termékek elérésének biztosítása az eladótérben.
  • Aktuális akciók és arculati elemek rendezettségének fenntartása.
  • 25 éve megbízható, stabil céges háttér.

Portás

GYSEV Zrt.
Sopron
  • Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább - nem mindegy kivel találkozol, mikor belépsz az épületbe!
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.

Infrastruktúra beruházási előkészítő koordinátor

GYSEV Zrt.
Sopron
  • Építőmérnök, közlekedésépítési mérnök végzettségű pályázók jelentkezését várjuk.
  • Rövid és hosszú távú pályafenntartási beruházási és felújítási terv…

Forgalmi szolgálattevő

GYSEV Zrt.
Sopron
  • A személy- és tehervonatok utasítások szerinti biztonságos közlekedtetése,.
  • Forgalom szabályozási- és tolatási mozgások tervezése, szervezése és lebonyolítása,.

Kocsitakarító

GYSEV Zrt.
Sopron
  • A saját, illetve az idegen személyszállító járműpark külső - belső tisztántartása a takarítási utasításban meghatározott módoknak és minőségi elvárásoknak…

Eladó (Sopron – Tesco)

CCC Hungary Shoes Kft.
Sopron
  • Soproni üzletünkbe keresünk munkatársat teljes munkaidőben a következő pozícióba:
  • Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az értékesítés…

Fiatal vezetők program- Kényelmi formátum

  • UGORJ FEJEST A KARRIEREDBE A TESCONÁL ÉS LEGYÉL BOLTVEZETŐ A képzési program a Tesconál alapvetően olyan, mint egy felfedező út.