állás: Siófok

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Balatonfüred (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
18 munka 1 oldala
4 XL SECURIT KFT.
Balatonfüred
  • Cégünk munkatársat keres vagyonőri állásra, azonnali kezdéssel.
  • Feladatok: személy- és gépjármű forgalom be - és kiléptetése, dokumentálása, kamerarendszer…
S-Petrol Kft.
  • A Shell Magyarországon 1925 óta van jelen, és az egyik legrégebbi külföldi szereplője az üzemanyag-piacnak.
  • A Shell hálózata jelenleg 192 töltőállomásból áll.
Vöröskő Kft. - Euronics
  • Érdekel a műszaki cikkek világa, viszont nincs benne tapasztalatod?
  • Jelentkezz hozzánk értékesítőnek, vegyél részt szakmai képzéseinken, ahol piacképes és…
Aura-Hotel Kft.
  • Balatonfüredi Aura Hotel megbízható, lendületes, dolgozni tudó és szerető.
  • Egyéb kiegészítő konyhai műveletek elvégzése (szűrés, sűrítés, aprítás).
Unix Autó Kft.
  • Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.
PRONOBISCUM Zrt.
  • Cégünk 2011 óta foglalkozik személy- és vagyonvédelemmel, napjainkig közel 200 alkalmazottat foglalkoztat rendszeresen.
  • Risztó- és tűzjelző renszer kezelése,.
Sylvestris Kertcenrtum
  • A Sylvestris Kertcentrum Veszprém megye legnagyobb kertészete, ahol a növényektől a gazdabolti termékekig mindent megtalálnak a vásárlóink.
  • Balatonfüredi Aura Hotel megbízható, lendületes, dolgozni tudó.
  • 1-2 év szakmai tapasztalat.
  • Fogékonyság és nyitottság az új gasztronómiai trendekre.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
  • Ivóvízhálózaton, közműrendszeren lévő meghibásodások szakszerű elvégzése a megfelelő eszközök, gépek működtetésével;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.