állás: Pomáz

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Raktáros (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
144 munka 1 oldala
Prop Club Kft.
Budapest III. kerület
  • Keres filmes kellékraktárába a Prop Club.
  • Kellékek kezelése, összekészítése, el- és visszaszállítások segítése, valamint a folyamat adminisztrálása.
LAVIKER Kft.
Szentendre
  • Az Euro Kaiser drogéria üzletlánc szentendrei központjába keres raktáros munkatársakat.
  • Feladatok: áru komissiózása, és az ezzel kapcsolatos adminisztratív…
Kerítésrendszerek Kft.
Budapest
  • 8 órás bejelentett munka, - továbbképzési támogatás, - azonnali kezdés, - hosszútávú munkakör, - családias hangulat.
  • Fizetés: bruttó 300 000 Ft.
SAX Irodaszergyártó Kft
Pomáz
  • Kisirodaszer terűleten,több mint 50 éves gyártási múltal rendelkező, Budapest környéki munkahelyre keresünk raktáros kollégát.
Szent Imre Egyetemi Oktatókórház
Budapest
  • „A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.).
  • Főigazgatója felvételt hirdet a Gazdasági Igazgatóság állományába Anyaggazdálkodási…
Volánpack Zrt.
Budapest
  • Társaságunk 50 éves múlttal rendelkező, a csomagolóipar területén piacvezető, 100 %-ban magyar magántulajdonban lévő cég.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Bravogroup Holding
Budapest
  • Bejövő áru ellenőrzése, átvétele, kezelése.
  • A termékek ellátása jótállási jeggyel, forgalmazói matricával.
  • Tűz- és munkavédelmi szabályok betartása.
ÉdesCsábítás Kft.
Budapest
  • Az ÉdesCsábítás Kft. több éve a piacon lévő Nagy és Kiskereskedelmi egységgel is rendelkező cég.
  • A cég családi vezetésben van ezért a hangulat is családias .
Duisberg Kft.
Budapest
  • Prémium konyhagépek és felső-/középkategóriás konyhai eszközök forgalmazására specializálódott, családias hangulatú cég keres kereskedelmi tapasztalattal…
Humania
Dunakeszi +1 terület
  • Pozícióba. Modern munkakörülmények várnak és részese lehetsz egy pörgős, támogató csapatnak.
  • Havi 1 szombati munkanap vállalása.
  • Bónusz a próbaidő alatt is.