Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Targoncavezető (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Pilisvörösvár

34 munka 2 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Budapest
A megadott e-mail címen várjuk a jelentkezésed, ha megfelelsz a feltételeknek. Küldd el önéletrajzod és kollégánk felkeres interjúval kapcsolatban!
H.Balance Prémium Kft
Dorog
Alapbér + cafeteria + mozgóbér. Céges buszjárat az alábbi településekről: Piliscsév, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tát, Tokod, Tokodüveggyár,…
Randstad
Biatorbágy +1 terület
OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány. Versenyképes órabérezés (teljes körű tájékoztatás telefonon).
Human Centrum
Magyarország egyik vezető logisztikai cége kínál 2 műszakos munkarendbe targoncavezető/raktáros munkát Biatorbágyon.
Central-Drinks Kft.
Törökbálint
Raktári készáru – és göngyölegmozgatás végrehajtása a raktárvezető illetve a műszakvezető utasításai alapján. Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria).
JOBTAIN
Budapest
Megbízónk, targoncavezetői engedéllyel rendelkező csapattársakat keres pátyi munkavégzéssel. A munkádért cserébe kiemelkedő jövedelem, biztos háttér, és szakmai…
Instalent
Budapest
Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcsgyártó és forgalmazó vállalatcsoport,magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres,.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Budapest
A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Selejtezésben időszakos leltározásban aktív részvétel. Vállalati busz útvonalának igény szerint alakítása. Napi 2 X meleg étel támogatás.
Feladatok: Termékek bevételezése Termékek raktározása Termékek szétosztása, kiadása Adminisztráció Elvárások: Nyolc általános iskolai végzettség…