Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Piliscsaba

Rendezés alapja: relevancia - dátum
25 munka 2 oldala
RehabINT
Budapest
Egyszerű jelentkezés
  • Munkakörök betöltésére, az alábbi osztályokra:
  • Gerincvelősérültek Rehabilitációs Osztálya (ápoló-kiemelt bérezés).
  • A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:
Heim Pál
Budapest
  • Előny: 1-2 éves szakmai tapasztalat.
  • Feladat: Kompetencia szintnek megfelelő ápolási feladatok ellátása aktív fekvőbeteg osztályon.
ORSZÁGOS ONKOLÓGIAI INTÉZET
Budapest
  • Betöltendő állás/szakma megnevezése*: Ápoló, szakápoló.
  • Intézmény neve*: Országos Onkológiai Intézet.
  • Elvárt végzettség: Diplomás ápoló, onkológiai szakápoló,…
Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara
Budapest
  • Betöltendő állás/szakma megnevezése*: ápoló.
  • Elvárt végzettség: Diplomás ápoló, onkológiai szakápoló, OKJ ápoló,…

Eltávolítottunk 11, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész