állás: Parádfürdő

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Eger (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
94 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Eger
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
REGIO Játék
Eger
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Jártasság a játékok és gyermekek világában.
  • A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:
K&H Bank Zrt.
Eger
  • Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a…
  • Fuvarozók tendereztetésében, fuvarviszonylatok kialakításában való részvétel.
  • Fuvarok, postai küldemények szervezése, fuvarszámlák kezelése.
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és vállalati elvárásoknak való megfelelőség biztosítása, aktuális jogszabályok nyomon követése.
  • Min. 5 év hasonló területen.
Országos Vérellátó Szolgálat
Eger
  • Kiszállásos véradások alkalmával személyek és eszközök szállítása.
  • A fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot Csehné nagy Zsuzsanna vezetőasszisztens…
Takarék Csoport
Eger
  • A pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője.
  • Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
pannonjob
Eger
  • Alapbéren felül havonta fix cafeteria juttatás+műszakpótlék.
  • Támogató munkatársak nem csak a betanulási időszakban.
  • Akár saját állományba történő bekerülés.
REGIO Játék
Eger
  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel.
  • A vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése.
pannonjob
Eger
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.