Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Nyáregyháza

Rendezés alapja: relevancia - dátum
289 munka 4 oldala

 Adminisztrátor

  • Hasonló területen szerzett min: 2 év gyakorlat.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban.
  • Dinamikusan fejlődő cégnél változatos, kiszámítható…

Raktáros

Sky-log Magyarország Kft.
Vecsés
  • A Sky-log Magyarország kft 2005 óta működik, stabil megbízói gárdával.
  • Családias hangulatban dolgozunk, jó körülmények között, igazi csapatmunkában.

Raktári Csoportvezető

  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.

Alkalmi-hétvégi autóbuszvezető

Plastic 2000 Kft.
Újlengyel
  • Több mint 2 évtizedes személyszállítási tapasztalattal rendelkező cégünkhöz hétvégi autóbuszvezető kollégát keresünk elsősorban.

SZAKÁCS

TS Gastro Kft.
Ceglédbercel +1 terület
  • Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása.
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése).
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat.

Áruösszekészítő (komissiózó) raktáros

24H Parcel Zrt.
Vecsés
  • Budapesti székhelyű, 18 éve piacon lévő, folyamatosan növekedő 100 %-os magyar tulajdonban lévő futárszolgálati cég munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Kert osztály eladó

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk.
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk.
  • Ajánlási bónusz új dolgozó ajánlásáért.

Raktári kisegítő munkatárs

Cegléd
  • Feladatok: gyári termékek csomagolása egyszerűbb kézi összeszerelési műveletek elvárások: aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony betöltött 16…

Futár / szállító

Vecsés
  • UPS futárszolgálat budai alvállalkozója futár munkatársakat keres!
  • Könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel és jó viszonyt alakítasz ki velük?

Karbantartó

FRÜH-KER Kft.
Vecsés
Karbantartó Task(s): Karbantartói feladatok Hegesztés Lakatos munkák Az álláshoz tartozó elvárások: Gyakorlat hegesztési…