Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Nyáregyháza

Rendezés alapja: relevancia - dátum
13 munka 1 oldala

Eladó-pénztáros

Pepco Hungary Kft.
Monor
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.

Bolti dolgozó

  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
  • Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak,…

Univerzális tanácsadó

  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:

Pályamunkás

  • Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóként is tevékenykedhetsz.
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.

Karosszérialakatos

Volánbusz
Monor
  • Gépjárművek, alvázak vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek.
  • Az acélszerkezeti és karosszéria jellegű munkáknál hegesztési műveletek végzése,…

Autószerelő

Volánbusz
Monor
  • Gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése.
  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje,.

Pályafenntartási technikus

  • Örömmel kamatoztatnád megszerzett tudásodat a vasútnál?
  • Jelentkezz hozzánk, és mi támogatjuk további fejlődésedet!

Főkönyvelő

SHINHEUNG SEC EU Kft.
Monor
  • Samsung SDI Magyarország Zrt. partnere SHINEUNG ENERGY & ELECTRONICS CO., LTD dél-koreai tulajdonú cég már az 1980-as évektől kezdve kimagasló helyet foglal el…

Autóvillamossági szerelő

Volánbusz
Monor
  • Autóbuszok villamos berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása,.
  • A szerviz útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek részegységeinek.

Műanyagipari üzemvezető

Aplicator Plast Kft.
Monor
Egyszerű jelentkezés
  • Folyamatos munkarendben működő üzemünk monori telephelyére min.
  • 3 év üzemvezetői tapasztalattal rendelkező férfi munkaerőt keres.