Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Nemesvámos

Rendezés alapja: relevancia - dátum
9 munka 1 oldala
  • Veszprémben a Piramis úton található bővülő raktárunkba kézi anyagmozgató kollégákat keresünk.
  • Leendő kollégánk feladatai közé tartozik az alkatrészek…
  • A leendő munkatárs feladatai közé tartozik a bejövő áruk fogadása, beraktározása a raktárba, gyártósori kiszolgálás, áruátvétel.
  • A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére HOSSZÚTÁVRA munkatársakat keres, VESZPRÉMI gyárába, az alábbi pozícióba:
  • Partnercégünk részére keresünk agilis munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat célgépek építésében.
  • VESZPRÉMI megbízónk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
  • Amit kínálunk:Hosszú távú lehetőség.
  • Cafeteria próbaidő lejárta után (3hó).
  • Minimum 2 év gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben.
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat.
Egyszerű jelentkezés
  • Veszprémi élelmiszer boltunkba 7 órás eladó-pénztárost felveszünk.
  • Vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása.
Laver Kft.
Veszprém
  • Veszprémi székhelyű cég gépi és kézi takarításhoz keres kollégákat 8 órás két műszakos munkarendben végzendő munkavégzéshez.
  • Gyakorlat előny,de nem feltétel.
Prizma Csoport
Veszprém
  • Magyarország egyik legnagyobb közétkeztetéssel és munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres az alábbi…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész