állás: Nemesvámos

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
566 munka 4 oldala
S.I.55. Kft.
Veszprém
  • Veszprémben található Megyeház Büfébe eladó kerestetik.
  • Büfében lévő eladói és termelési feladatok ellátása:
OPUS Cégcsoport
Veszprém
  • Szeretnél egy jó csapatban dolgozni és érdekelne egy.
  • Ha igen, akkor biztosan Minket keresel!
  • Támogató csapatunk és vezetőink vannak,.
Vöröskő Kft. - Euronics
Veszprém
  • Amennyiben a megváltozott munkaképességed igazolni tudod, precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkorjelentkezz erre az állásra!
  • Leendő kollégánk feladatai közé tartozik az alkatrészek válogatása,kézi anyagmozgatás, kisebb összeszerelések elvégzése és egyéb anyagmozgatási feladatok.
JOST - Hungária Bt.
Veszprém
  • Rendelkezel érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvánnyal.
  • 1-2 éve már gyakorlod a raktári és a gyártó környezetben történő manőverezést.
Vision Express
Veszprém
  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához.
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése.
Veszprém
  • Szereted a kihívást és szívesen viselnél vasutas egyenruhát?
  • Forgalmi szolgálattevőnek már középfokú iskolai végzettséggel is csatlakozhatsz hozzánk.
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Veszprém
  • A termék azonosítási rendjének betartása.
PannonSec Zrt.
Márkó
  • Az álláshoz tartozó elvárások: - 1-3 év szakmai tapasztalat - Érvényes hatósági engedélyek megléte.
Agroprodukt Zrt.
Veszprém
  • Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!
  • Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és…