állás: Nagyvenyim

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
202 munka 5 oldala
Whc
Kunszentmiklós
  • Szeretnél egy stabil hosszú távú munkahelyen dolgozni?
  • Nincs targoncás jogosítványod, de raktározásban van már tapasztalatod?
Vision Express
Dunaújváros
  • Főiskolai tanulmányait folytató OPTOMETRISTA HALLGATÓK jelentkezését is örömmel fogadjuk.
  • Érvényes MESZK tagsági igazolvány és ÁEEK működési nyilvántartási…
Adonyi Közös Önkormányzati Hivatal
Adony
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.
  • Fejér megye, 2457 Adony, Kossuth L.
  • A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:
Szalkszentmárton Község Önkormányzata Szalkszentmá...
Szalkszentmárton
  • Szalkszentmárton Község Önkormányzata Szalkszentmártoni Bóbita Óvoda.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • Szakmai tudás, jó kommunikációs készség,.
Szalkszentmártoni Polgármesteri Hivatal
  • Augusztus 31 –ig tartó közszolgálati jogviszony.
  • Bács-Kiskun megye, 6086 Szalkszentmárton, Jókai utca 2.
Whc
  • Gyere HUZALOZÓNAK, ez biztosan TETSZENI FOG!!!
  • Előkészített kábelek szekrénybe szerelése (betanított ülőmunka, hölgyek részére is).
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend.
HABI Kft.
Dunaföldvár
  • Mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres.
Normbenz Magyarország Kft.
Dunaföldvár
  • Shop eladó és töltőállomás kezelő - Dunaföldvár.
  • Üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése,…
Enterprise Communications Magyarország Kft
Dunaújváros
  • Kik vagyunk A magyar tulajdonban lévő Enterprise Communications Magyarország Kft dunaújvárosi telephelyű innovációs, kutatás-fejlesztési csapata vagyunk.
Szécsényi Kft.
Dunaújváros
  • Folyamatosan bővülő péküzemünkbe keresünk megbízható, munkájára igényes;
  • C kategóriával és GKI vizsgával rendelkező Sofőrt.